O nas

Firma nasza istnieje od 1993 roku. Zajmujemy się w głównej mierze sprzedażą środków chemicznych, które mają szerokie zastosowanie w przemyśle samochodowym tj. lakiery, szpachle, środki konserwujące,kosmetyki samochodowe itd. Od początku naszej działalności staramy się aby nasi klienci byli zadowoleni zarówno z wysokiej jakości oferowanych produktów, jak i z naszej profesjonalnej obsługi każdego klienta. Dużą wagę przykładamy do zachowania terminowości dostaw, a także by nasze artykuły były konkurencyjne cenowo na rynku przy zachowaniu ich wysokiej jakości. Firma cały czas rozwija się i staramy się być konkurencyjnym partnerem w stosunku do innych firm z tej branży.

Od roku 1999 jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę kosmetyków samochodowych firmy PORZELACK. Natomiast w roku 2000 rozpoczęliśmy współpracę z hiszpańską firmą ROBERLO, której byliśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę do roku 2014.

Od roku 2010 wzmacniamy naszą pozycję na rynku rozbudowując ofertę handlową produktów PORZELACK poprzez nawiązywanie współpracy z najlepszymi firmami w Polsce, Europie i na świecie.Rozpoczęliśmy również własną produkcję politur, past poleskich i gąbek polerskich co mamy nadzieję uczyni nas bardziej konkurencyjnym

Realia rynku oraz potrzeby firm współpracujących z nami zachęciły nas do prowadzenia również sprzedaży w sieci internetowej. Mamy nadzieje, że sklep ten ułatwi nam kontakty handlowe z obecnymi i przyszłymi klientami.